Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Житлова нерухомість в Іспанії - Купити квартиру або будинок в Барселоні, Коста Брава, 2989 об'єктів

Іспанія може запропонувати житло на будь-який смак і потреби, але найбільшою популярністю серед зарубіжних інвесторів користуються чотири іспанські регіони: Марбелья (Коста дель Соль), Барселона, Коста Брава і Коста Бланка.

Середземноморське узбережжя Іспанії можна впевнено віднести до улюбленого місця для придбання "другого дому" мешканцями країн Центральної Європи. Причин такої популярності дуже багато: прекрасний клімат, високий рівень життя, красива природа, відмінна якість апартаментів, розвинута інфраструктура та інше.

Сучасні апартаменти з функцією "розумний будинок" в декількох хвилинах від пляжу, зручні квартири в прибережних містах з добре розвиненою інфраструктурою, елегантні вілли та особняки з власними садами та басейнами в закритих охоронюваних урбанізаціях — Іспанія може запропонувати житло на будь-який смак і потреби. Але найбільшою популярністю серед зарубіжних інвесторів користуються чотири іспанські регіони: Марбелья (Коста дель Соль), Барселона, Коста Брава і Коста Бланка.