Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Нерухомість у Бегурі | Коста Брава, 107 об'єктів

Багата історія курортного містечка Бегур відображається в усьому: у живописних житлових кварталах 19-го століття, вузьких вуличках та сторожових вежах, споруджених у середні віки для захисту мешканців міста від нападів з моря. Це тихе і спокійне курортне місце, що заслужено вважається елітним, і чудове місце для постійного проживання. Всі необхідні об'єкти для повсякденного життя розташовані в центрі міста, тоді як готелі та розважальні заклади для туристів розміщені в передмістях. Саме там кипить бурхлива нічне життя, а центр вільний від шуму та суєти пустощів людей та гучних нічних дискотек.

Середня вартість квадратного метра в місті становить 2000–4000 євро. Перевагою місцевої нерухомості є те, що майже з кожного вікна відкриваються чудові морські пейзажі.

Для практичних людей оптимальним варіантом для вкладення коштів в нерухомість є покупка квартири в Бегуре. Гарну мебльовану квартиру з 2-3 спальнями в багатоквартирному будинку можна придбати за 150 000-350 000 євро. Апартаменти з кількома спальнями та просторою терасою ближче до моря коштують вже близько мільйона. Вартість невеликих будинків площею 130-160 кв.м. з 3-4 спальнями, терасою, власною ділянкою землі та басейном починається від 350 000 євро. Ексклюзивні об'єкти - особняки та вілли великої площі з сучасним ремонтом, меблями, пристойною ділянкою землі, гаражем на кілька автомобілів та чудовим видом на море починаються від 800 000 євро.

Для цінителів підвищеного комфорту та усамітнення пропонуються ексклюзивні вілли з 4-6 спальнями, власним басейном, великою видовою терасою вартістю від одного мільйона євро. Ціни на найрозкішніші об'єкти класу люкс з 10-ма спальнями, великою ділянкою, садом та басейном на першій лінії у моря сягають 10 мільйонів євро.

Щоб мати підтримку досвідчених фахівців перед покупкою нерухомості в Іспанії, звертайтеся в стабільне та надійне агентство нерухомості, яке працює на іспанському ринку вже багато років - Damlex Realty. Ми здійснили сотні угод, тому знаємо все про іспанську нерухомість та тонкощі покупки житла на узбережжі.

Нерухомість, що рекомендується на продаж в Бегур

Перегляньте інші популярні місця на узбережжі Коста-Брава