Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Нерухомість у Калонжі (Calonge) | Коста Брава, 158 об'єктів

Городок Сан-Антонио-де-Калонже приваблює любителів прекрасного широкими пляжами, красивими скельними бухтами, вузькими вуличками старого міста та живописним замком восьмого століття, одним з найбільших у країні! Всього 110 км відокремлюють його від кордону з Францією, так само відстань до Барселони. 30 хвилин їзди — і ви в Льорет-де-Мар, а до Паламоса зовсім поруч.

Курорт користується великою популярністю серед заможних європейців та місцевих мешканців. А нерухомість в ньому, що поєднує в собі іспанські архітектурні традиції та сучасні технології в стилі мінімалізму, все частіше хочуть придбати зарубіжні інвестори для особистого використання або для здачі в оренду.

Вартість житла в Калонже досить висока навіть за стандартами Коста Брава. Найвіддаленіші від моря однокімнатні квартири продаються за ціною більше 100 тисяч євро. Вартість апартаментів, розташованих вздовж центральних вулиць або узбережжя, сягає кількох сотень тисяч, оскільки їх дуже вигідно здавати в оренду відпочиваючим.

Вілли в цьому прекрасному містечку коштують від 5000 до 10 000 євро за квадратний метр. Вони сконцентровані в закритих урбанізаціях навколо міста, за річкою Калонже або за Riera de Monells, поруч з монастирем El Collet. Одні з найпрестижніших — урбанізація Торре-Валентіно. Її особливістю є продумане планування: кожна дизайнерська вілла розташована так, щоб з вікон відкривалися морські краєвиди і був прямий вихід до моря. Величезні особняки з власним пляжем — відмінна інвестиція, оскільки вони чудово здаються в оренду та окупаються менше, ніж за 13-15 років.

У престижних урбанізаціях Калонже можна купити також апартаменти або таунхауси, розташовані на охороняємій території зі спільним садом і басейном. У шаговій доступності завжди є всі необхідні об'єкти інфраструктури від магазинів до ресторанів.

Як купити нерухомість на Коста Брава без проблем

Це нескладно, якщо на всіх етапах покупки житла вас супроводжуватимуть спеціалісти агентства Damlex Realty. Наш досвід та знання узбережжя дозволяють вибирати для своїх клієнтів дійсно вартоє варіанти в повному відповідності з їхніми уподобаннями. Ми запропонуємо віллу чи апартаменти за найвигіднішою ціною, проведемо незалежну оцінку об'єкта та візьмемо на себе підготовку договору купівлі-продажу. Від вас потрібно буде лише поставити підпис.

Нерухомість, що рекомендується на продаж в Калонже

Перегляньте інші популярні місця на узбережжі Коста-Брава