Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Нерухомість у Емпуріабрава (Empuriabrava) | Коста Брава, 11 об'єктів

Емпуріябрава, або "іспанська Венеція", - невеликий курорт на узбережжі затоки Росас, вулиці якого представляють собою водні канали, включаючи судноплавні. Сюди приїжджають не за шумними розвагами, а за комфортом і усамітненням. Знаменитим особам тут гарантується абсолютна приватність і 100% безпека, вони можуть ходити без охорони і не боятися назойливих папарацці.

Основна "фішка" курорту, яку по достоїнству оцінили власники яхт і любителі парусного спорту, - це можливість жити в будинку з власним причалом і вирушати в море прямо від його порога. Любителі активного відпочинку також оцінять розташовані в Емпуріябраве відмінні конюшні, тенісні корти, поля для гольфу і один із найкращих центрів скайдайвінгу в Європі.

Додатковими плюсами курорту є наявність необхідної інфраструктури для сімейного відпочинку або переїзду на тривалий термін, а також зручне розташування. Приблизно в 40 км відсюди знаходиться міжнародний аеропорт Жирони, зовсім поруч розташовані Франція і Андорра, а до Барселони можна дістатися за 50 хвилин на швидкому комфортабельному поїзді або автомобілі.

Як і інші курортні міста Коста Брави, поселення приваблює інвесторів своєю нерухомістю, яка в останні роки зростає в ціні і дозволяє збільшити вкладений капітал за рахунок дороговартісної туристичної оренди. Ціни на місцеве житло досить високі, але відрізняються широким діапазоном через різноманітне і нерівномірне міське забудовання.

Нерухомість, що рекомендується на продаж в Эмпуриабрава

Перегляньте інші популярні місця на узбережжі Коста-Брава