Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Нерухомість у Плайя де Аро | Коста Брава, 223 об'єктів

Плайя де Аро, разом із сусіднім Сан-Антоніо де Калонже, є відомими іспанськими курортами, де панує комфорт, спокій та непоспішний щоденний ритм. Саме через це вони особливо цінуються серед заможних мешканців Іспанії та Європи. Від Плайя де Аро до Барселони або до кордону з Францією - всього лише година їзди. Тут є все необхідне для проживання та відпочинку: облаштовані пляжі, чудові магазини та прекрасні ресторани. Особливий інтерес до нерухомості в цій частині узбережжя виявляють французи, німці та британці.

Нерухомість в Плайя де Аро є комфортною та сучасною, а ціновий діапазон трохи нижчий, ніж у розкішних об'єктів сусіднього Сагаро. Однак є один суттєвий плюс - тут можна відносно недорого придбати житло, розташоване поблизу моря. Наприклад, апартаменти великої площі поруч з пляжем можуть коштувати від 200 000 євро.

Для тих, хто придбає житло з метою здачі в оренду, в Плайя де Аро вигідніше купувати квартири у багатоквартирних будинках, розташованих на центральних вулицях, а також вілли вздовж узбережжя. Найбільш комфортабельні та сучасні вілли розташовані в двох районах курорту: на півдні за річкою Калонже та на півночі - недалеко від монастиря Ель-Колет.

Вілли користуються особливим попитом серед заможних людей. Вони коштують від 3 000 до 10 000 євро за квадратний метр. Вартість нових ексклюзивних об'єктів часто перевищує десять мільйонів євро.

Наше агентство нерухомості з задоволенням пропонує вам квартири та будинки в Сан-Антоніо де Калонже та Плайя де Аро, які вас задовольнять за всіма параметрами: площею, розташуванням та ціною. На нашому сайті є багато варіантів від забудовника та вторинного житла. Зателефонуйте - і ми підберемо вашу ідеальну оселю біля моря. Її придбання дозволить вам насолоджуватися колоритом середньовічного іспанського міста, неймовірною красою узбережжя та пі

Нерухомість, що рекомендується на продаж в Плайя де Аро

Перегляньте інші популярні місця на узбережжі Коста-Брава