Damlex Realty
Знайдіть свою нерухомість!

Розширений пошук

Знайдіть свою нерухомість!
Місто
Нерухомість
Площа
Кімнати
Макс. ціна, €

Нерухомість у Росас (Росес, Roses) | Коста Брава, 6 об'єктів

Розес (або Росас) - це невеликий і дуже затишний курорт на узбережжі Коста-Брава, який завдяки своїм малолюдним піщаним пляжам і зручним термічним вітрам, що дують щодня з 14:00 до 17:00, здобув заслужене визнання серед прихильників віндсерфінгу. Особливе значення має напрямок вітру, який несе шанувальників великого паруса не у море, а до берега, що особливо важливо для початківців. Точно через це любителі активного відпочинку вважають Росас найкращим місцем в Іспанії для занять водними видами спорту.

Проте це далеко не всі переваги курорту. Основні з них - чудове місцерозташування (лише в 25 км від французького кордону і в 70 км від Жирони), мальовничі передгір'я, оточені заповідними лісами, відмінні ресторани з живим меню (прямо з порту на вітрину) і середньовічні пам'ятки архітектури (добре збережена цитадель епохи Ренесансу, церква Святої Марії).

Тут можна чудово відпочивати влітку і жити круглий рік, тому інвестори з європейських країн вкладають у місцеву нерухомість мільйони євро з метою отримання прибутку від туристичної оренди або для особистого проживання в одній з найкрасивіших бухт планети.

Позитивним сигналом для досвідчених інвесторів стала тенденція до зростання цін на житлові об'єкти, яку спостерігається на місцевому ринку нерухомості в останні роки. Залежно від стану, розміру і розташування житла ціна за квадратний метр у Росас коливається від €1000 (невеликі квартири з вторинного фонду далеко від моря) до €6000 (приватні будинки поруч з береговою лінією).

Для тих, хто бажає зберегти свої заощадження та отримувати безкоштовний відпочинок на Середземному морі, варто звернути увагу на недорогі апартаменти в урбанізації Mas Oliva. Тут ще можна придбати 2-кімнатну квартиру до 100 000 євро. Для тих, кому фінансові можливості дозволяють виділити суму від 500 000 євро, можна придбати віллу з власним басейном або розкішні апартаменти на першій лінії. Ціни на такі об'єкти постійно зростають, тому зараз дуже вдалий час для їх придбання.

Нерухомість, що рекомендується на продаж в Росас

Перегляньте інші популярні місця на узбережжі Коста-Брава